GameArena Vendeta всичко за нас ще намерите тук в нашият форум скоро очакваме и сайт
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GameArena Vendeta всичко за нас ще намерите тук в нашият форум скоро очакваме и сайт

GameArena Vendeta Български Counter-Strike портал
 
Върни се към сайтаВърни се към сайта  ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Меко казано смешен бан.

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Armageddon




Posts : 4
Join date : 13.02.2010

Меко казано смешен бан. Empty
ПисанеЗаглавие: Меко казано смешен бан.   Меко казано смешен бан. Icon_minitimeСъб Фев 13, 2010 8:13 pm

Преди малко играх в сървъра и познайте.... бах баннат. Лошото е не това, че бях баннат, а некомпетентността на админите. Как може админит да коментират играчите на общ чат- супер смешно е, просто се показва, че възрастта им е не повече от 12 до 15 години, а да не говорим, че от това мога да си вадя изводи, че това е първият им път като админи... Бана и да го махнете и да не го махнете за мене няма да е голяма загуба, но не може да се каже същото и за вас. То затова сървърът ви стои постоянно 0/24 или максимум 5/24- влезе ли някой, който може малко от малко да играе и айде бан. Естествено не само това е причината да нямате играчи- главната е тази, че сървърът е слаб като цяло и доста често лагва. Само ако мислите да ми пишите глупости от сорта на "ти излизаше на стрелба, бла, бла" по-добре си ги спестете. Ако имате демо(в което дълбоко се съмнявам) може да го представите да се посмея малко.

П.П. Жалко, че не запазих скрийншота, в който някой от админите ви ми написа: "Ако направиш 15/0 те банвам!". Е как да не се смея на това. Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
0ops!

0ops!


Posts : 65
Join date : 12.02.2010
Age : 30
Location : Shumen

Меко казано смешен бан. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Меко казано смешен бан.   Меко казано смешен бан. Icon_minitimeСъб Фев 13, 2010 8:19 pm

брато знам какво е споко бях баннват 4-5 пъти и ме ънбанваха "0ops! mahai hacka lamer " "kolko pati da ti kazvam da ne igraesh s hack pedal prost " и аз да ти кажа нямам думи затова чакам ParlamenT да пусне сървърите и ще играя в тях Surprised
Върнете се в началото Go down
severnaDze~
Admin
Admin
severnaDze~


Любим мап : de_tuscan
Играя CS от : 11 Години
Posts : 87
Join date : 12.02.2010
Age : 32
Location : Кюстендил

Меко казано смешен бан. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Меко казано смешен бан.   Меко казано смешен бан. Icon_minitimeНед Фев 14, 2010 12:00 pm

Предаи ми ип-адреса си.
В тоя случаи и аз бях баннад зареди тея неща и то два пъти а можеше да са повече затова до 1 седмица като станат сървърите вече няма да има ала бала една грешка и си алт от сървърите и от сайта и форума бяз значение дали е админ или потребител или главен администратор.
Върнете се в началото Go down
https://g-vendeta.forumotion.com
I'Come For You

I'Come For You


Posts : 36
Join date : 12.02.2010
Age : 30

Меко казано смешен бан. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Меко казано смешен бан.   Меко казано смешен бан. Icon_minitimeНед Фев 14, 2010 6:26 pm

Дай ИП да ти махнем бана!
Върнете се в началото Go down
Armageddon




Posts : 4
Join date : 13.02.2010

Меко казано смешен бан. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Меко казано смешен бан.   Меко казано смешен бан. Icon_minitimeНед Фев 14, 2010 6:31 pm

IP дадох на @ParlamenT, но явно още не е видял съобщението... сега ще дам и на теб.
Върнете се в началото Go down
I'Come For You

I'Come For You


Posts : 36
Join date : 12.02.2010
Age : 30

Меко казано смешен бан. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Меко казано смешен бан.   Меко казано смешен бан. Icon_minitimeНед Фев 14, 2010 6:50 pm

офф сложи ип-а тук в темата!
Върнете се в началото Go down
Armageddon




Posts : 4
Join date : 13.02.2010

Меко казано смешен бан. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Меко казано смешен бан.   Меко казано смешен бан. Icon_minitimeНед Фев 14, 2010 7:39 pm

87.246.20.208
Върнете се в началото Go down
I'Come For You

I'Come For You


Posts : 36
Join date : 12.02.2010
Age : 30

Меко казано смешен бан. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Меко казано смешен бан.   Меко казано смешен бан. Icon_minitimeНед Фев 14, 2010 7:50 pm

Бана ти е махнат другият път си поглеждай конзолата да видиш админа който тее бан!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Меко казано смешен бан. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Меко казано смешен бан.   Меко казано смешен бан. Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Меко казано смешен бан.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
GameArena Vendeta всичко за нас ще намерите тук в нашият форум скоро очакваме и сайт :: Recycle Bin :: Кошче-
Идете на: